دپارتمان عمل های جراحی زیبایی
انجام بیش از 10.000 عمل جراحی زیبایی در مرکز جراحی گهرسا

دپارتمان عمل های زیبایی جراحی پلاستیک مرکز جراحی گهرسا

Cosmetic Surgery Department

عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی در مرکز جراحی گهرسا

بلفـاروپلاستـی

شروع قيمت از 600 دلار

ریـنوپلاستـی

شروع قيمت از 1200 دلار

آبدومیـنوپلاستـی

شروع قيمت از 1500 دلار

لیـپوساکشـن

شروع قيمت از 2000 دلار

لیـفت صـورت

شروع قيمت از 2000 دلار

اتـوپلاستـی

شروع قيمت از 1500 دلار

عمل های جراحی زیبایی صورت و بدن ( جراحی پلاستیک )

Facial and Body Cosmetic Surgery

جراحی زیبایی ، به اعمال جراحی پزشکی می‌گویند که برای تغییر و زیباسازی یا رفع آسیب‌های ظاهری بخشی از صورت یا بدن انجام می‌شود. این نوع جراحی شامل موارد بسیار زیادی می شود که تعدادی از آنها را در قسمت بالا مشاهده می کنید. جراحی زیبایی از عمل های حساس و ظریف است که با هدف بهبود زیبایی ها و یا بازسازی و برطرف نمودن نقص های ظاهری  بخش های مختلفی از صورت و بدن به کار برده می شود . زیبا و بی نقص بودن بارز ترین نمونه ی کمالی است که از طرف هر فرد و شخصیتی جذاب است و این ویژگی ها از دیر باز تا کنون برای انسانی که همواره موجودی کمال گرا و اجتماعی بوده است بسیار جذاب و پر اهمیت می باشد .امروزه پیش رفت دنیای پزشکی در این زمینه خواسته های کمال گرای انسان را با روشی طبیعی و مطمئن تر برآورده می کند.

میزان محبوبیت عمل های جراحی زیبایی در جهان

آبدومینوپلاستی
0 %
آبدومینوپلاستی
رینوپلاستی
0 %
رینوپلاستی
بلفاروپلاستی
0 %
بلفاروپلاستی
لیپوساکشن
0 %
لیپوساکشن
ماموپلاستی
0 %
ماموپلاستی

عمل جراحی زیبایی در ایران | شهر مشهد

آمارها نشان می‌دهد در ۲۰ سال گذشته، در جهان شمار مصرف‌کنندگان لوازم‌آرایشی و متقاضیان عمل‌های زیبایی، ۸۰ درصد بیشتر شده است. اگرچه ایران را به‌عنوان رتبه نخست در جراحی‌های زیبایی می‌شناسند اما براساس گزارش انجمن بین المللی جراحی پلاستیک (ISAPS) بالاترین میزان عمل جراحی مربوط به ایالت متحد امریکا است.
بالاترین میزان جراحی زیبایی با تعداد 4,214,862 به کشور امریکا اختصاص دارد و برزیل با 2,524,115 عمل زیبایی، در جایگاه دوم قرار دارد که این نشان دهنده حدود 10٪ از تمام جراحی‌های زیبایی در سراسر جهان است. ایران در رتبه بیستم عمل های زیبایی جای دارد به گونه ای که از هر ۱۰۰۰ نفردر ایران تنها ۶ نفر عمل جراحی انجام می دهند.
امروزه کشور ایران علل خصوص در شهرهای بزرگی از جمله مشهد که از آخرین دانش های پزشکی و همچنین تجهیزات به روز و پیشرفته در این حوزه برخوردار است پذیرای مراجعه کنندگان بسیار زیادی از اقصی نقاط جهان بوده که از دلائل مهم آن : وجود پزشکان و جراحان حاذق و همچنین قیمت بسیار مناسب نسبت به دیگر کشور ها می باشد.

بطور مثال : مقایسه هزینه های عمل جراحی آبدومینوپلاستی
$ 0
آمریکا
$ 0
آلمان
$ 0
ترکیه
$ 0
هند
$ 0
ایران
1- آمریکا %17
تعداد عمل های زیبایی : 4.217.862
2- برزیل %10.7
2.524.115
3- ژاپن %4.8
1.137.976
4- ایتالیا %4.1
957.814
5- مکسیک %3.9
923.243
6- روسیه %3.8
896.629
20- ایران %0.6
151.439

عمل جراحی زیبایی در مرکز جراحی گهرسا

اولین عمل های جراحی انجام شده در مرکز جراحی گهرسا عمل های زیبایی بوده است. هم اکنون نیز بخش عمده ای از عمل های جراحی انجام شده در مرکز جراحی گهرسا عمل های زیبایی می باشد. این عمل ها توسط جراحان متخصص جراحی پلاستیک و همچنین متخصصین گوش و حلق و بینی انجام می شود که بخش عمده ی پزشکان حاضر در این مرکز را هم شامل می شود. در حال حاظر پزشکان و جراحان این بخش از مرکز جراحی گهرسا از برترین های ایران و حتی جهان بوده که سابقه ی درخشان آنها بیانگر قدرت و کیفیت کار آنها و هم چنین ما می باشد.

از طریق اینستاگرام با مرکز جراحی گهرسا آشنا شدم و قطعا این مرکز را به سایر آشنایانم که قصد سفر به ایران جهت دریافت خدمات درمانی دارند معرفی خواهم کرد تا آنها نیز از خدمات ارزشمند این مرکز بهره مند گردند زیرا خدمات این مرکز از کیفیت و هزینه های مناسبی برخوردار هستند.

پزشکان و جراحان دپارتمان زیبایی مرکز جراحی گهرسا

Facial and Body Cosmetic Surgery
Free Consulation
مشاوره تخصصی رایگان
    GOHARSA-FORM-LOGO
    فرم درخواست پذیرش

    فرم خود ارزیابی جهت غربالگری مراجعین قبل از پذیرش در مرکز جراحی گهرسا

    برای تبدیل تاریخ به میلادی می توانید از این سایت استفاده کنید : ابزار تبدیل تاریخ